Sosyal Medya Yönetimi

OFİSİNİZ ARTIK

DİJİTAL MEDYADA

BİZE EMANET

MARKANIZI SOSYALLEŞTİRİYORUZ

Günümüzde çok kullanılan sosyal platformlarda, markanızı geniş kitlelere duyuruyor, değer katıyor ve sosyalleştiriyoruz. Kaliteli tasarımlar, özgün ve merak uyandıran içerik, profesyonel paylaşımlar ile sosyal medya hesaplarınızı kimsenin yönetemeyeceği şekilde yöneterek, özel kurgular, kampanyalarla destekliyoruz.

İÇERİK
YÖNETİMİ

REKLAM
DESTEĞİ

Sosyal Medya Bir Ekip İşidir

Dijital pazarlama hizmetinin en önemli kolu olan sosyal medya hizmeti alırken, diğer tüm hizmetler gibi; sosyal medya yönetiminin de bir ekip iş olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Neden mi ? Bünyesinde grafik tasarım çalışanı olmayan bir ekip sizlere hizmet veriyorsa kalitesiz görseller paylaşılmış olur ve dönüşüm oranları etkisiz bir hal alır. Bünyesinde Analytics uzmanı olmayan bir ekip sizlere hizmet veriyorsa, sosyal medya dönüşümleri etkili bir şekilde analiz edilerek, yorumlanamaz. Bünyesinde SEO uzmanı olmayan bir firmadan bu hizmeti alıyorsanız, web sitenizle, sosyal platformlarınızın entegrasyonları sağlanmayacak ve sosyal medya yönetiminden SEO açısından verim alamayacaksınız. Son olarak, bünyesinde içerik uzmanı çalıştırmayan veya amatör içerikler üreten bir ekip ile çalışıyorsanız, içerik pazarlama stratejileriniz etkisiz olacaktır.

Forza Ajans ekibini kurumsal sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Göreceksiniz ki, alanında uzman ve sürekli kendisini geliştiren dinamik bir ekibimiz var. Sizlere kaliteli hizmet vermekten mutlu olan, başardıkça, markanız büyüdükçe çıtanın daha üstüne odaklanan tecrübeli bir kadromuz mevcuttur.