Hakkımızda

Biz kimiz ? Ne Yaptık ? Neler Yapıyoruz ?

Bu yolculuğa 2 kişi start verdik amacımız logo tasarımı yapıp, kartvizit yapıp günümüzü geçirmek DEĞİLDİ;
Her gün büyüyen bu dijital dünyada yer almanız, teknoloji ile birlikte sizlerin marka ve işletmenizin büyümesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun yanı sıra ülkemizin ve dünyanın, sosyal medyada geçirdiği zamanı göze alarak firmamız bünyesine; Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetleri ile beraber Web Site hizmetimizi ekledik ve binlerce kişinin dikkatini çektik.
Bu güne kadar çalıştığımız binlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer kattık.

Değişmeyen tek şey: heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duygularıdır.

Hakkımızda

Vizyonumuz, müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli ve zamanında hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Disiplinli, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

Misyonumuz

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda Forza Ajans kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili Forza Ajans’ın en büyük misyonudur. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Forza Ajans, konusunda uzman personeli ile de fark yaratır. Kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.

Vizyonumuz

Biz Forza Ajans olarak uzun süredir reklam dünyasının merkezinde yer alan alanında uzman olan kişilerin entegre olarak oluşturduğu bir ajansız. Dijital ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken geleneksel mecralardaki taleplere de cevap veren bir reklam ajansı olmayı başardık. Kalite, güven ve pratik çözümler ortaya koyma hedefiyle çalışmalar yürütürken farklı sektörlerden tecrübeler edinmiş ekibimizin gücünü de fazlasıyla hissettirmeyi hedefliyoruz.

Hedefimiz

Hizmet sağladığımız hemen her alanda sektörün en iyisi olacak projelere imza atarken adından söz ettirecek çalışmalarla reklamcılıkta markalaşmayı hedefliyoruz. Siz de kaliteli, güvenilir ve yenilikçi bir çözüm ortağı için Forza Ajans ile yeni projelere kapı aralayabilirsiniz. Bizim gurur duyacağımız işlere, sizin de reklamın her alanında başarı dolu uzun bir serüvene çıkacağınız bu hikayeyi başlatmak için bizi arayabilirsiniz!

Hep Daha İyisini Yapabilmek

Uzmanlık Alanımız

Dijital platformlarda işini profesyonel olarak yapan bir firmayız. Verdiğimiz hizmetlerde %100 başarı garantisi sunmaktayız. Bünyemizde bulunan işinde uzman ekibimiz ile müşteri memnuniyetini kolay bir şekilde sağlayabilmekteyiz. Müşterilerimiz için en iyisini istiyor olup, verdiğiniz paraların doğru bir şekilde
kullanılmasını istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

0 +
Tamamlanan İş
0 +
Toplam Müşteri
0
Olumlu Müşteri
0 +
Hedef Müşteri

Forza Ajans Kurucuları

Grafik Tasarım & Web Tasarım
“Müşteri kazanırsa biz de kazanırız.” Mottosuyla yola çıkan genç ve dinamik kurucu kadrosu ile dijital ve geleneksel taleplerinize çözüm üreten bir ajans olarak size destek veriyoruz. Reklam ve pazarlamada işimizin küçüğü büyüğü olmaz ve bilirizki yaptığımız son iş kadar iyiyiz.

WhatsApp
WhatsApp
Merhaba, bize WhatsApp mesajı gönderin.