GRAFİK TASARIM

Kurumsal Grafik Tasarım

Grafik tasarım çalışmaları, web tasarım dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Grafik tasarım çalışmalarının içeriği çok geniştir.

Profesyonel grafik tasarım hizmetleri firmanızın kalitesini, işinize verdiğiniz değeri yansıtmaktadır. Görsel çalışmalar her zaman ön planda olmakla beraber, ilk izlenim açısından çok değerlidir. Forza Ajans olarak işte tam burada biz devreye giriyor, fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

Başlıca Grafik Tasarım
Çalışmaları Nelerdir?

Kurumsal Logo
Tasarım
ı

Logolar firma ve markaların kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Kolay anlaşılabilmeli, akılda kalıcı olmalı ve size özel olmalıdır. Ek olarak web sitenizle de bütünlük sağlamalıdır. Unutmayın, logonuz sizin kurumsal kimliğinizi temsil edecektir. Vektörel ve Profesyonel olarak tasarlanacak bir logo, sizin en kalıcı simgeniz olmakla beraber, kurumsal kimliğinizin hafızalarda kalacak görsel yönüdür. Logo tasarım, grafik tasarım anlamında yapılacak tüm çalışmalar içerisinde hiyerarşik yapıda en üst katmandadır. Yer alması gereken önemli detayları ise; iyi oranlanması ve özgün olmasıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, bir şirketin sahip olduğu imajını dışarıya nasıl yansıttığını gösteren işaretlerin toplamıdır. Bir firmanın, markanın ya da kurumun şirket içi ve şirket dışı duruşunu, davranışını kısacası imajını temsil eden kavramlar, şirketin kurumsal kimliğidir.
Başka bir ifadeyle anlatmak gerekirse, bir firmanın hem iç hem de dış dünyada görünen yüzü o firmanın kurumsal kimliğini yansıtır.

Matbaa Baskı
Tasarımı

Matbaacılık sektörünün bu denli gelişmiş olması, firmaların ihtiyaçlarına çözüm bulurken aynı zamanda kendilerini tanıtmalarına yardımcı olacak ürünleride ortaya koyuyor. Günümüzde firmalar için kartvizit, el ilanı, broşür, magnet, katalog gibi çalışmaların yanı sıra
Matbaacılık sektöründe artan talepler yepyeni ürünleri ortaya koyarken birçok firmanın da kendisini tanıtmasına imkan sağladı. sticker ,branda, afiş, promosyon ürünler ya da antetli kağıt gibi marka bilinirliğini arttırmaya yardımcı olabilecek ürünlerle kendinizi rahatlıkla tanıtabilirsiniz
.

SİZLERİ İSTERSENİZ OFİSİMİZE DAVET EDELİM YA DA
E-GÖRÜŞME İLE İHTİYAÇLARINIZI BELİRLEYELİM